Kuchyne, Tipy a triky / 12. apríla 2023
Inovácie a inteligentné riešenia pre kuchyne

Moderná doba si vyžaduje moderné riešenia. Určite ste už aj vy zaznamenali vysoký záujem o inteligentné domácnosti a spotrebiče, ktoré nám pomáhajú v každodennom fungovaní. Pozrime sa teraz bližšie na to, akými inováciami a inteligentnými riešeniami si môžete vylepšiť vašu novú kuchyňu. 

Systémy úložného priestoru ako súčasť kuchynskej linky

Jednou zo skvelých vychytávok, ktoré môžete zakomponovať do svojej novej kuchynskej linky, sú systémy úložného priestoru. Ide o systémy, ktoré sú priamo vstavané do skriniek kuchynskej linky a navrhujú sa už priamo pri objednávaní kuchyne. Tento spôsob úložných priestorov vám pomôže ušetriť miesto a zaistiť, že všetko bude perfektne a prehľadne zorganizované. Tieto systémy predstavujú napríklad rôzne výsuvné koše, organizéry na nádoby alebo priamo vstavané poličky. 

Inovatívne ovládanie, ktoré zachová dizajn kuchyne

Zásuvky a vypínače sú dôležitou súčasťou každej miestnosti v domácnosti. Ani kuchyňa nie je výnimkou. Práve naopak. V kuchyni sa zvykne nachádzať zvyčajne o čosi viac zásuviek a vypínačov ako v ostatných miestnostiach. Často sú však ako päsť na oko, ktorá narúša celý vzhľad kuchyne. Našťastie existujú nové, inovatívne spôsoby. Okrem prispôsobenia farebnosti zásuviek a vypínačov zvyšku kuchyni, môžete siahnúť aj po vstavaných riešeniach, ktoré sa dajú jednoducho po používaní schovať do pracovnej dosky alebo zásteny kuchynskej linky. Toto riešenie je stále viac obľúbené a vyhľadávané zákazníkmi. 

Vstavaný kávový systém 

Nedokážete si predstaviť ráno bez vašej šálky kávy? Ak patríte medzi kávičkárov, ktorí si potrpia na kvalitnej a dobre pripravenej káve, vstavaný kávový systém by nemal vo vašej kuchyni chýbať. Okrem toho, že ušetrí miesto na kuchynskej linke, predstavuje aj dizajnérsky prvok. Ak ste navyše fanúšikom inteligentnej domácnosti, odporúčame siahnuť po inteligentnom kávovare, ktorý sa postará o vašu rannú šálku kávy ešte skôr, než vkročíte do kuchyne. 

Moderné a multifunkčné drezy a batérie

Nie úplne rozšíreným inovatívnym riešením sú moderné a multifuknčné drezy. Ak chcete svoju kuchyňu premeniť na inovatívnu a funkčnú, moderný drez by v nej nemal chýbať. Ide o drez, ktorý je veľkostne a funkčne prispôsobený na rôzne úlohy. Vďaka jeho väčšej šírke v ňom môžete pohodlne umývať aj väčšie nádoby. Okrem svojej veľkosti disponuje aj priestorom na umývanie zeleniny či ovocia a možnosťou zasunutia dosky na krájanie. To však nie je všetko, moderné drezy vám ponúknu ešte jednu vychytávku. Vďaka zabudovanej tryske môžete jednoduchšie umyť úzke nádoby, poháre či fľaše. Súčasťou multifunkčných drezov býva aj moderná batéria, ktorá funguje na dotykové ovládanie a ponúka vám možnosť prepínania prúdu vody. 

Vybavte svoju kuchyňu modernými a inovatívnymi riešeniami, ktoré vám pomôžu ušetriť čas a uľahčiť fungovanie v kuchyni.

V Agetech vám pomôžeme tieto vychytávky zakomponovať do návrhu novej kuchyne. 

Share on:

Related Posts
12. apríla 2023
Inovácie a inteligentné riešenia pre kuchyne
2. apríla 2023
Detaily, ktoré premenia vašu kuchyňu na dizajnérsky priestor