3D vizualizácia novej kuchyne

3D vizualizácia novej kuchyne

Nezabudnite na 3D vizualizáciu

Kuchyňa patrí medzi finančne najnáročnejšie časti domácnosti. Predstava, že za niečo zaplatíte tisíce eur a nakoniec sa vám kuchyňa nepáči je opodstatnenou nočnou morou zákazníka. Riešením je vypracovanie 3D vizualizácie, kde si pozriete nie len výsledný dizajn, ale aj presnejšie rozmiestnenie jednotlivých zón a elektrospotrebičov. Zoznámte sa s vašou novou kuchyňou ešte skôr, ako miniete čo i len jediné euro.
V AGE Tech vám ponúkame moderné kuchyne od popredného slovenského výrobcu Dalno.

Aby grafický návrh čo najviac zodpovedal realite, budeme od vás potrebovať tieto vstupy:

  • rozmery miestnosti,
  • lokalizácia okien,
  • lokalizácia dverí,
  • lokalizácia prípadných rôznych výstupov, prekladov či iných významných štruktúr či bodov miestnosti,
  • lokalizácia svetelných zdrojov,
  • lokalizácia rozvodov,
  • ak máte predstavu, pripravte náčrt s umiestnením jednotlivých skriniek, kuchynského drezu, chladničky, rúry na pečenie, umývačky riadu, mikrovlnnej rúry a podobne.
image_mask

Po vložení údajov do počítača prichádza tá príjemná časť. Spolu s naším návrhárom si vyberiete materiály, tvar skriniek, rozmiestnenie a ďalšie parametre. Čítať viac

image_mask

Po zhliadnutí 3D modelu získate podstatne jasnejšiu predstavu o vašej novej kuchyni. Vyberať si kuchynskú linku na základe 3D modelu je ďaleko efektívnejšie, ako pracovať iba s vlastnou predstavivosťou. Čítať viac

image_mask

Netreba zabudnúť, že 3D grafické návrhy umožňujú aj štúdie svetla. Kvalitne spracovaný 3D návrh vám zodpovie otázky, kde umiestniť svetelné zdroje v miestnosti, aby ste dosiahli želané osvetlenie.

Zaujali vás naše realizácie kuchýň či nábytku?

Sme tu pre vás. Kontaktujte nás ešte dnes a dohodnite si bezplatnú konzultáciu s našim interiérovým špecialistom osobne alebo online. Tešíme sa na vás.