Kuchyne, Tipy a triky / 7. júna 2022
5 tipov na moderné spotrebiče do kuchyne

Kuchynské spotrebiče sú neodmysliteľnou súčasťou každej kuchyne. Žiadna moderná kuchyňa sa nezaobíde bez varnej dosky, rúry, digestora, mikrovlnnej rúry či kvalitného kávovaru. Posuňte vašu novú kuchyňu na vyšší level a zakomponujte do nej inteligentné kuchynské spotrebiče, vďaka ktorým bude aj varenie čaju skutočný zážitok.

Inovatívny výsuvný digestor

Modernou vychytávkou, vďaka ktorej zachováte minimalistický dizajn kuchynskej linky je práve skrytý digestor, ktorý si vysuniete len vtedy, keď je to potrebné. Celý koncept spočíva v zabudovaní digestora priamo do kuchynskej linky, v časti, kde sa nachádza varná doska. Tento typ digestorov je mimoriadne účinný, pretože neodsáva paru zhora, ale priamo na mieste, kde sa para vytvára. Jednoduchým kliknutím ho vysuniete a po skončení sa zasunie späť do pracovnej dosky. Ak túžite po neviditeľnom, ale účinnom riešení, táto voľba je pre vás to pravé.

Indukčná varná doska s nízkou spotrebou energie

Indukčnú varnú dosku určite poznáte. Tento typ varných dosiek nám poskytuje najúspornejšie varenie s najnižšou spotrebou energie v porovnaní s ostatnými typmi varných dosiek. Indukčná varná doska sa zahrieva len v prípade keď je na nej postavená varná nádoba, vďaka čomu je bezpečná a zamedzuje strate tepla. Ak ste fanúšikom moderných funkcií, akými sú dotykové ovládanie či časovač, rozhodne si zvoľte tento typ varnej dosky. Jedinou nevýhodou je nutnosť používanie špeciálneho riadu, ktorý má magnetické dno.

Inteligentné a vstavané kávovary

Predstavte si kávovar, ktorý vám pripraví kávu, kým vy ešte ležíte v posteli. Za touto predstavou už viac nemusíte cestovať do budúcnosti. Na trhu totižto existujú kávovary, ktoré sa postarajú o to, aby bolo vaše ráno dokonalé.  Celý proces prípravy kávy sa deje prostredníctvom mobilnej aplikácie, v ktorej si zvolíte, o akú kávu máte záujem. Okrem bežných inteligentných kávovarov, si môžete vybrať aj taký, ktorý si necháte zabudovať priamo do kuchynskej linky. Tento typ kávovarov je stále viac obľúbený, keďže šetrí miesto na pracovnej doske.

Smart rýchlovarná kanvica 

Ďalším spotrebičom, ktorý by nemal chýbať v žiadnej modernej kuchyni je rýchlovarná kanvica s možnosťou regulovania teploty či udržania teploty po určitú dobu. Vďaka takejto modernej rýchlovarnej kanvici bude pre vás aj obyčajné varenie čaju zážitkom.

​​Chladnička s inteligentnými funkciami

Vedeli ste, že aj bežne dostupnú chladničku si môžete prepojiť so svojim smartfónom? Vďaka tomu, si už viac nemusíte pamätať celý nákupný zoznam. V prípade inteligentnej chladničky si môžete celý jej obsah prezrieť v reálnom čase priamo cez aplikáciu a tak skontrolovať stav zásob. Navyše sa vám už nikdy nestane, že ju zabudnete zavrieť, pretože vás na to včas upozorní. Okrem týchto funkcií zvyknú mnohé modely smart chladničiek disponovať aj displejom na zanechávanie odkazov či nákupných zoznamov.

Vytvorte si kuchyňu, v ktorej bude, aj vďaka moderným a inteligentným spotrebičom, varenie radosť. V Age Tech vám s výberom aj montážou kuchynských spotrebičov radi pomôžeme.

Share on:

Related Posts
12. apríla 2023
Inovácie a inteligentné riešenia pre kuchyne
2. apríla 2023
Detaily, ktoré premenia vašu kuchyňu na dizajnérsky priestor
Leave A Comment