Výroba

Výroba

Pri výrobe využívame najmodernejšie technológie a materiály tak, aby bola zachovaná maximálna funkčnosť, dizajn a dlhodobá životnosť nábytku. Predstavujeme vám naše technológie. 
V AGE Tech vám ponúkame moderné kuchyne a nábytok a od popredného slovenského výrobcu Dalno.
studio-hero__image

Nano technológia

Lak s nanotechnológiou EVERMATT je elegantne matný a odolný aj voči lešteniu. Vďaka tejto povrchovej úprave je povrch prirodzene matný bez nežiaduceho lesku. Povrch ošetrený lakom EVERMATT odoláva odtlačkom prstov, je odolný voči opotrebeniu a poškriabaniu. Lak je navyše stopercentne bezpečný, spĺňa normy pre nátery detských hračiek. V porovnaní s fóliami má lak porovnateľnú cenu, no neporovnateľnú kvalitu.
studio-hero__image

NanoTeQ MaTT

Nano materiál dáva povrchom dokonalo matný vzhľad. Materiál je v prípade škrabancov ľahko obnoviteľný, je odolný voči nárazom, UV žiareniu, odtlačkom a vode. V kuchyni ešte viac oceníte antibakteriálny povrch pre bezpečnosť členov domácnosti.
studio-hero__image

Laser Edge

Technológiu Laser Edge využívame ako prvý výrobca na slovenskom a českom trhu. Technológia predstavuje inovatívny spôsob nanášania hrán na dosku bez lepidla a špár, čím je dosiahnutá lepšia odolnosť voči teplu a vlhkosti. V kombinácii s ostatnými kvalitnými výrobnými postupmi je tak zaistená dlhodobá životnosť nábytku Dalno. Touto technológiou olepujeme všetky hrany predných plôch.
studio-hero__image

PUR Technológia

To najlepšie, čo trh ponúka. S použitím PUR technológie vzniká pevný spoj, ktorý je vodotesný a zabraňuje vniknutiu vlhkosti do korpusu kuchynskej linky. Touto technológiou olepujeme všetky hrany kuchynskej linky.
studio-hero__image

Strojovo lepené korpusy

Vďaka strojovému lepeniu majú korpusy maximálnu pevnosť a presnosť. Uchytenie kovania je vysoko pevné. Olepujeme vždy všetky hrany. Používame výhradne certifikované materiály od európskych výrobcov s hrúbkou 18 – 38 milimetrov.

Zaujali vás naše realizácie kuchýň či nábytku?

Sme tu pre vás. Kontaktujte nás ešte dnes a dohodnite si bezplatnú konzultáciu s našim interiérovým špecialistom osobne alebo online. Tešíme sa na vás.