Postup realizácie kuchyne

Postup realizácie kuchyne

studio-hero__image

Prehľad

Urobte si prehľad. Pozrite si špecializované weby, časopisy, všímajte si kuchyne vašich známych, ako sa kuchyňa správa v bežnej prevádzke. Inšpiráciu samozrejme nájdete aj na našej stránke.

01

studio-hero__image

Rozmery

Aby sme vám vedeli navrhnúť kuchyňu snov, prineste si projekt domu alebo pôdorys kuchyne. Do pôdorysu označte všetky okná, riadiátory, stĺpy a výklenky. Vyznačte všetko, s čím pri návrhu kuchyne treba rátať, kde sú zdroje elektriny a kde voda. Náčrt nemusí byť úplne presný, pred výrobou kuchyne prídeme priestor dôkladne premerať.

02

studio-hero__image

V našom štúdiu

Váš náčrt prenesieme do grafického programu, v ktorom na základe vašich požiadaviek a priestorových možností miestnosti vytvoríme návrh. Tu si môžete vybrať farbu dvierok, korpusov, pracovnej dosky, úchytiek, drez, batériu, spotrebiče a podobne. Grafický návrh je zadarmo. Spoplatené je vyhotovenie projektu sumou 30€, ak sa však rozhodnete pre kuchyňu od nás, poplatok vám vrátime.

03

studio-hero__image

Výroba

Po odsúhlasení návrhu technik zmeria priestor, kde sa bude nábytok inštalovať a preverí, či sú správne umiestnené siete (elektrické zásuvky, odpad, voda a pod.). Po zaplatení zálohy vo výške 50 % celkovej ceny a a obojstrannom podpísaní zmluvy o dielo nábytok objednáme. Dodanie trvá 4 – 8 týždňov podľa výrobných kapacít a náročnosti na výrobu.

04

studio-hero__image

Inštalácia

Hotový nábytok dovezieme priamo k vám, vynesieme a namontujeme na svoje miesto. V prípade záujmu sme pripravení namontovať aj elektrospotrebiče. Hneď po našom odchode bude vaša nova kuchyňa kompletné namontovaná a pripravená na prípravu vašich obľúbených pokrmov.

05

Zaujali vás naše realizácie kuchýň či nábytku?

Sme tu pre vás. Kontaktujte nás ešte dnes a dohodnite si bezplatnú konzultáciu s našim interiérovým špecialistom osobne alebo online. Tešíme sa na vás.