Kuchyne

Kuchyne

Pri výrobe používame tie najmodernejšie technológie

Bez ohľadu na to, či v kuchyni varíte trojchodové menu alebo len kávu, patrí medzi najdôležitejšie miestnosti v domácnosti. S trendom otvoreného priestoru sa zvyšujú nároky nie len na funkčnosť, ale aj na estetickú stránku. Preto na výrobu našich kuchýň DALNO využívame najmodernejšie technológie a kvalitné materiály. Naše kuchynské linky v ničom nezaostávajú za svetovou špičkou.
image_mask
review__image-author--one review__image-author--two review__image-author--three review__image-author--four review__image-author--five review__image-author--six

Spokojnosť zákazníka

Vaša spokojnosť je pre nás prioritou. Ponúkame vám kuchyne v najrôznejších štýloch, farbách, povrchových úpravách a samozrejme cenových reláciách. Pri všetkých kuchyniach dbáme na kvalitu výroby a dlhodobú životnosť. S tou nerobíme kompromisy ani pri cenovo najdostupnejších riešeniach. Dávate prednosť provensálskej romantike, modernému minimalizmu alebo dizajnovým riešeniam? Z našej ponuky si vyberie každý.

Kuchynské drezy najvyššej kvality

Neodmysliteľnou súčasťou kuchyne je kuchynský drez. Ponúkame drezy nemeckých značiek Blanco, Shock a Franke. Vybrať si môžete silgranitový, nerezový, keramický drez a drez pod dosku. Všetko závisí od vašich predstáv a očakávaní. 
image_mask

Zaujali vás naše realizácie kuchýň či nábytku?

Sme tu pre vás. Kontaktujte nás ešte dnes a dohodnite si bezplatnú konzultáciu s našim interiérovým špecialistom osobne alebo online. Tešíme sa na vás.