Dovoz tovaru

Predchádzajúci článok: Predaj na splátky

Predajom techniky pre nás komunikácia so zákazníkmi nekončí. Našim zákazníkom ponúkame služby ako je doprava tovaru, ale i ekologická likvidácia starých spotrebičov .

DOVOZ ZDARMA

Doprava ZDARMA

Čadca okolie do 20km
Náši pracovníci Vám spotrebič donesú za prve uzamikatelné dvere..

STARÝ SPOTREBIČ

Starý spotrebič

Samozrejmosťou je pre nás odvoz Vášho starého spotrebiča, ktorý mi ekologicky zlikvidujeme na vlastné náklady bay ste s týmto nemali vy žiadne problémy. Spotrebič by mal byť odpojený a pripravený na odvoz (hrubé povrchové očistenie).

 

Elektro aktuality a novinky

Ako vyplýva z posledných štatistík predaja, obľúbenosť indukčných varných dosiek medzi slovenskými spotrebiteľmi veľmi rýchlo rastie. Až 50% predajov všetkých elektrických varných dosiek tvorí práve indukcia , pričom jej predaj stále narastá. Užívatelia, ktorí majú s varením na indukčnej varnej doske skúsenosti, oceňujú predovšetkým rýchlosť ohrevu a rovnako chladnutia, energetickú efektívnosť a flexibilitu. Správaním počas varenia sa indukcia, na rozdiel od sálavých varných dosiek, ktoré majú dlhšiu reakčnú dobu, najviac približuje vareniu na plyne.

Induk4n0 r[ry WhirlpoolPerfektne chrumkavé zvonku, krehké a šťavnaté zvnútra.
Varte rýchlo, šetrite energiou a presvedčte sa, že vaše jedlo je rovnomerne upečené. Keď prídu hostia, pozdravte ich mezi dverami a až budú sedieť okolo stola zapôsobte na nich svojim perfektne pripraveným jedlom!

PowerDryObjavte inováciu v revolúčnom umývaní.
PowerDry systém zabezpečuje dokonalé výsledky sušenia vďaka inovatívnemu 3D systému prúdenia vzduchu*** v uzavretom priestore umývačky riadu, ktorý odvádza horúcu paru z umývačky a späť fúka chladný vzduch.

KUCHYNSKÉ štúdio

Malá 2873
Čadca
+421 911 523 872 studio@agetech.sk

ELEKTRO predajňa

Malá 2873
Čadca
+421 911 101 044 predajna@agetech.sk

OTVÁRACIE HODINY

Po - Pia 08:30 - 17:00
Sobota 08:30 - 12:00
Nedeľa zatvorené
AGE Tech, s.r.o. Čadca © 2012 | generuje